Turizm

Akman Holding, bünyesindeki otellerle turizm sektöründe de müşteri odaklı kalite anlayışı ile bu alanda da faaliyetlerine devam etmektedir.
Akman Holding Turizm Grubu, bünyesinde Hotel Samm, Travelodge ve Capital Plaza‘yı barındırmaktadır.

Capital Plaza Hotel, Mayıs 2003 yılında faaliyete girmiştir. Akman Condominium bünyesinde bulunan Capital Plaza Hotel, başkentte alışılagelmiş otel anlayışının dışına çıkıp, yepyeni seçenekler sunmaktadır.

Capital Plaza Hotel bünyesinde; çok seçenekli, çok amaçlı, çok boyutlu yaşama uygun birçok birim barındırmaktadır. 6 ayrı tipte oda, restaurant-cafe-bar, yüzme havuzu, fitness center, solarium, jakuzi, sauna ve masaj ünitelerinin bulunduğu sağlık kulübü, kuaför, business center, toplantı odaları (70, 80, 100 kişi kapasiteli ve her türlü teknik cihaz donanımı), 500 kişi kapasiteli yazlık mekan, Capital Garden yer almaktadır.

Web: www.capitalplazaankara.com

Capital Plaza
Konya Yolu No:84 Balgat-Ankara/ Türkiye
Tel: 0312 287 60 65
Fax: 0312 284 44 34
Fotoğraf Galerisi

Hotel Samm, modern şehir yaşamında, Ankara’nın en prestijli semtinde misafirlerini konforlu ve keyifli bir atmosferde ağırlamaktadır.

Yorucu bir günün ardından  ya da güne enerjik başlamak için sizin için özel tasarlanmış olan SPA programlarına günün her saati katılma imkanı sunan, Hotel Samm, Türk tasarımcı ve sanatçılarının yapıtlarıyla iç içe konaklama imkanını sunarken, alışılagelmiş bistro anlayışının ötesinde günün her saati hizmet dahilinde, bünyesinde standart, birleşik ve özel tasarımlı deluxe olmak üzere üst düzey konfora sahip toplam 20 odası ile kişiye özel hizmet vermektedir.
Bir Ankara klasiği haline gelen ve caz severleri ağırlayan, Ankara da Caz müziğinin vazgeçilmez mekanı olan SAMM’s bistro yıl boyunca her hafta Cuma geceleri aralıksız Caz etkinliklerini sürdürmektedir.

Walk - in - Galery

Samm Hotel bünyesinde Türk sanatçı ve tasarımcıların eserleri sergilenmekte olup, misafirlerimize sanatla iç içe bir konaklama ortamı sunulmaktadır.

Web: www.sammhotel.com/

Uğur Mumcu Cad. No:19 GOP - Ankara / Türkiye
Tel: 0312 447 90 00
Fax: 0312 447 90 02
E-Posta : info@hotelsamm.com
Fotoğraf Galerisi

Travelodge, Toronto'da bulunan Oshawa / Whitby'a sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Otelin kalitesi, konaklama ve hizmet olanakları misafirlerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlayabilmesi temeli üzerine tasarlanmıştır.

Son derece ferah ve konforlu olan 116 konuk odalarımız, çağdaş ve teknolojik olanaklara sahiptir. Otel bünyesinde, spor tesisleri, ısıtmalı kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Web: www.travelodgeoshawa.ca/

940 Champlain Ave, Oshawa Ontario L1J 7A6
Tel: 905-436-9500
Toll Free: 1-800-578-7878
Fax: 905-436-9544
E-Posta : reservations@travelodgeoshawa.ca
Fotoğraf Galerisi